Apie mus

Tavokvapas.lt komanda siūlo Jums platų asortimentą Jungtinių Arabų Emyratų “Fragrance World” gamintojo kvepalus už konkurencingą ir kiekvienam pirkėjui prieinamą kainą.

Kas yra “Fragrance World” parfumerija ir ką mes siūlome savo klientams?

 „Fragrance World“ – tai prancūzų ir arabų prekinis ženklas, kuris jau kelerius metus kuria tikrus šedevrus- elitinius kvepalus šiuolaikinėms moterims ir vyrams. Arabiška natūrali parfumerija iš „Fragrance World“ gamintojo- tai žinomiausių pasaulyje nišinių bei vardinių aromatų analogai. Šios firmos parfumerija garsėja kvepalų kompozicijos kokybe, puikiu buteliukų dizainu ir aromatiniu šleifu. Kiekvienas kvapas turi savo pavadinimą ir individualų dizainą, tačiau yra panašus į originalą ir lengvai atpažįstamas pagal pakuotės ir buteliuko dizainą.

Pastaruoju metu daugelis klientų vis labiau domisi kvepalais iš „Fragrance World“. Tai nenuostabu – juk vieną kartą išbandę šiuos kvepalus tikrai nenorėsite grįžti prie įprastų firminių parfumerijos gaminių ir tam yra kelios priežastys: 

1). Parfumerijos kokybė.

„Fragrance World“ natūralios parfumerijos aromatų ilgaamžiškumu ir sodrumu viršija jų originalus, nes kiekvienoje kvepalų kompozicijoje yra gan didelė natūralių aliejų koncentracija (25–30%), kurie palieka malonų šleifą, kuris lydi Jus visą dieną. 

2). Minimalus alkoholio kiekis.

„Fragrance World“ prekės ženklo įkūrėjai rūpinasi produktų kokybe: juose praktiškai nėra alkoholio.

3). Kaina.

Klientai džiaugiasi, kadangi parfumerija yra labai kokybiška ir už daug mažesnę kainą nei originalas.

 

Kodėl verta pirkti tavokvapas.lt el. parduotuvėje?

1). Malonus bendravimas bei žaibiški atsakymai į Jums rūpimus klausimus.

2). Greitas ir saugus apsipirkimas mūsų el. parduotuvėje.

3). Greitas pristatymas: 1-5 darbo dienos LPexpress, Omniva paštomatais arba registruota, pirmenybine siunta Lietuvos paštu. Taip pat galimas atsiėmimas iš rankų Vilniuje susitarus iš anksto.

4). Geras kokybės bei kainos santykis: kvapas ant kūno išsilaiko 6-8 val., o ant drabužių bei plaukų- dar ilgiau! 

5). “Fragrance World” kvepalų analogai atitinka vardinių kvepalų kvapus, todėl pirkėjui yra suteikiama puiki proga kvėpintis prabangiu aromatu už žymiai mažesnę kainą!

6). Yra suteikiama galimybė pakeisti brokuotą prekę nauja arba grąžinti už ją pinigus.